KONST / Litografier / Litografi 11299151
*
nr 1129 9151
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Litografi, Bent Holstein (f. 1942), 209/295, Utsikt från ett fönster, motivet: 19,5x46
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 september 2017
kl 18:03:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 08:37:22
1
100 kr
18/9 15:46:21
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bent holstein danmark dansk dansk design danska danskt europa grafik litografi litografier norden skandinavien skandinavisk
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Bent Holstein
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
nr 1129 9151
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Litografi, Bent Holstein (f. 1942), 209/295, Utsikt från ett fönster, motivet: 19,5x46
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 08:37:22 | 1 | 100 kr |
18/9 15:46:21 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bent holstein danmark dansk dansk design danska danskt europa grafik litografi litografier norden skandinavien skandinavisk
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22